LH.pl oficjalnym partnerem Zakoduje.

LH.pl oficjalnym partnerem Zakoduje.

W listopadzie ubiegłego roku opublikowałem jeden z pierwszych wpisów na blogu. W telegraficznym skrócie opisywał on problematykę wyboru odpowiedniego hostingu dla strony internetowej. Omawiałem w nim poszczególne typy serwerów i starałem się wskazać, który z nich powinien wybrać początkujący bloger, przedsiębiorca, czy sprzedawca. Wspominałem tam także, iż od dawna osobiście korzystam z usług firmy LH.pl. Mam przyjemność poinformować Was, że firma ta została oficjalnym partnerem Zakoduje.

Co to oznacza w praktyce?

Serwery LH.pl napędzają tą stronę, bloga oraz (potencjalnie) wszystkie strony objęte przez Zakoduje opieką techniczną.

Kiedy wchodziłem na rynek z usługą kompleksowej opieki nad stronami opartymi o WordPress, wiedziałem że potrzebuję odpowiedniego zaplecza technicznego. Takiego, które możliwie usprawni pracę nad utrzymaniem wszystkich stron stron, którymi będę administrował. Jednym z ważniejszych elementów było zapewnienie odpowiednio dobranego pod kątem WordPress serwera. Szybkiego, stabilnego, zapewniającego odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz fachowy helpdesk. LH.pl łączy wszystkie te elementy. Udostępniając swoją infrastrukturę, dają mi możliwość dostarczenia moim Klientom usług opieki nad blogiem, stroną lub sklepem na najwyższym poziomie. Ponadto żaden z obecnych, jak również przyszłych Klientów nie musi na własną rękę poszukiwać odpowiedniego serwera. Razem z LH.pl przygotujemy migrację i przeprowadzimy proces w sposób niezauważalny.

Na jakiej zasadzie to działa?

W obecnych czasach rynek usług hostingowych jest pełen tzw. resellerów. Są to ludzie wykupujący zasoby serwerów różnych dostawców i sprzedających je pod szyldem własnej usługi. Niestety jest to praktyka nieuczciwa (sztuczne zawyżanie cen), jak i niebezpieczna. Utrzymywanie kilkunastu stron na jednym koncie hostingowym to dużo większe ryzyko w przypadku ewentualnych ataków. Infekcja jednej ze stron może skutkować rozprzestrzenieniem się wirusów na inne, utrzymywane na tym samym serwerze.

Razem z LH.pl proponujemy rozwiązanie opierające się na oddzielnym koncie hostingowym dla każdej strony objętej opieką techniczną. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient zyskuje szereg korzyści.

1. Elastyczność.

W zależności od wielkości Twojej strony możesz wybrać odpowiednie dla siebie rozwiązanie i w razie potrzeby spokojnie zmieniać pakiety usług hostingowych.

2. Bezpieczeństwo.

Temat w zasadzie wyczerpałem w akapicie na temat resellerów usług hostingowych – na jedną stronę przypada jedno konto hostingowe, więc ryzyko potencjalnej infekcji zostaje znacznie zmniejszone.

3. Przejrzystość.

Twój serwer, tak samo jak Twoje domeny, pod którymi prowadzisz stronę są zarejestrowane na Ciebie. Nie opieram (oraz nigdy nie będę opierać) współpracy z właścicielami stron na kruczkach związanych z prawami do domen, serwera i danych osobowych. O czasie współpracy decyduje jakość świadczonych przez Zakoduje usług opieki nad Twoją witryną – tylko i aż tyle.

4. Właściwi ludzie na właściwych miejscach.

Pod szyldem Zakoduje zapewniamy usługi związane z kompleksową opieką nad Twoim internetowym serwisem. Dbamy o jego stabilne działanie, bezpieczeństwo i rozwój. Świadczymy specjalistyczną pomoc w przypadku usterek i awarii, a także wybierzemy i wdrożymy rozwiązania, które pomogą rozwijać Twój portal zgodnie z wizją, którą obrałeś. LH.pl z kolei zapewni odpowiedni serwer, dedykowany pod utrzymywanie na nim stron opartych o WordPress.

W tym czasie Ty możesz skupić się na tworzeniu treści, budowaniu zasięgów i relacji z Twoimi czytelnikami, klientami oraz nabywcami Twoich towarów i usług.

Korzyści dla Klientów Zakoduje oraz czytelników tego bloga.

W ramach współpracy z LH.pl jestem w stanie rozszerzyć zakres oferowanych usług o dedykowany dla WordPress hosting. Powierzając Zakoduje pod opiekę stronę internetową zdejmujesz z siebie nie tylko ciężar administracji i technicznej obsługi swojej strony, ale także wyboru i utrzymania jej na odpowiednim serwerze. Możesz przenieść swoją stronę (zarówno domenę jak i serwer) do LH.pl w każdym momencie. Migracja będzie niezauważalna, zajmiemy się wszystkim, a Ty nie musisz robić zupełnie nic!

Dzięki ścisłej współpracy z jednym hostingodawcą jesteśmy w stanie skrócić czas reakcji na ewentualne usterki związane z działaniem strony. Nieważne co się dzieje – kontaktujesz się ze mną, resztę załatwiamy za Ciebie.

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Zarówno dla klientów Zakoduje, jak i dla wszystkich czytelników tego bloga przygotowaliśmy również ofertę w postaci 20% rabatu na usługi oferowane przez LH.pl. Wystarczy, że przy zamówieniu wpiszesz poniższy kod rabatowy.

Kod na 20% rabatu na usługi hostingowe LH.pl – LH-20-24152

Z kodu rabatowego może skorzystać każdy – wystarczy, że podasz go podczas składania zamówienia na jakąkolwiek usługę oferowaną przez LH.pl.

Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się ze mną i powierz opiekę nad stroną specjaliście. Do usłyszeni

Chcesz dowiedzieć się dlaczego warto powierzyć opiekę nad swoim blogiem specjalistom? Przeczytaj ten artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ź